عاشقانه جدید جوجو مویز به بازار می‌آید

مجموعه: اخبار فرهنگی و هنری تعداد بازدید: 9
عاشقانه جدید جوجو مویز به بازار می‌آیدرمان جدید جوجو مویز، نویسنده آثاری چون «من پیش از تو» و «پس از تو» ماه اکتبر (مهر) سال ۲۰۱۹ منتشر خواهد شد.

 
ماکسین هیچکاک، ناشر کتاب اعلام کرد نسخه چاپی، صوتی و همچنین الکترونیک کتاب در تاریخ سوم اکتبر در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد.
 
هیچکاک اضافه کرد: «جوجو مویز برای نوشتن داستان «بخشنده ستارگان» به دنیا آمده است. داستانی که به ما الهام می‌بخشد، متحدمان می‌کند، و قدرت ادبیات را به رخ‌مان می‌کشد. داستان پنج زن در «بخشنده ستارگان» روایت می‌شود که به اندازه لو کلارک، شخصیت معروف «من پیش از تو» دوست‌داشتنی هستند.»
 
جوجو مویز هم درباره رمان جدیدش گفت: «صادقانه بگویم که تاکنون نوشتن هیچ کتابی را تا این اندازه دوست نداشته‌ام. موضوع کتاب منبع الهام خود من است و امیدوارم که مخاطبانم هم از خواندنش به اندازه من لذت ببرند.
 
آخرین داستان نویسنده انگلیسی تحت عنوان «هنوز من» پرفروش‌ترین کتاب تک‌جلدی سال ۲۰۱۹ تا به امروز است. آخرین رکورد فروش در یک هفته مربوط به کتاب «منشاء» اثر دن براون بود که در جولای ۲۰۱۸ فروش بالایی داشت.
 
جوجو مویز نویسنده ۵۰ ساله انگلیسی پیش از نوشتن روزنامه‌نگار بود و از سال ۲۰۰۲ به نوشتن رمان‌های عاشقانه مشغول شد. مویز دو بار برنده جایزه سال رمان عاشقانه شد. «اولین داستانش «باران پناه‌بخش» نام داشت اما او را در دنیا بیشتر با «من پیش از تو»، «پس از تو»، «آخرین نامه معشوق»، و «میوه خارجی» می‌شناسند.
 
در سال ۲۰۱۶ اقتباسی سینمایی از «من پیش از تو» با بازی ستاره بازی تاج و تخت یعنی امیلیا کلارک به روی پرده سینماها رفت و مورد استقبال علاقه‌مندان قرار گرفت. آثار جوجو مویز در ایران هم ترجمه شده و جزو پرفروش‌ترین کتاب‌های بازار نیز بوده است.

۵۷۲۴۳Source link

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “عاشقانه جدید جوجو مویز به بازار می‌آید”

قالب تفریحی