اینترنت شهرستان پلدختر تا فردا وصل می‎شود

مجموعه: اخبار اقتصاد تعداد بازدید: 11
اینترنت شهرستان پلدختر تا فردا وصل می‎شودوزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: اینترنت شهرستان پلدختر تا فردا وصل می‎شود.

به گزارش ایسنا، محمدجواد آذری جهرمی با بیان اینکه زیرساخت‌های ارتباطی لرستان دچار خسارات زیادی شدند و مسیرهای فیبر نوری در جهت‌های متعدد قطع شدند که برخی از آنها بازسازی و برخی امکان بازسازی ندارند، اظهار کرد: به عنوان مثال در کنار پل مسیر ارتباطی، ۳۵۰ متر دهانه پل تخریب شده و نمی‌توان آن را فیبر هوایی کشید.

وی بیان کرد: ارتباط فیبری شهرستان دلفان نیز از بین رفته است و دیتای آنجا برقرار نیست.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به اینکه در شهرستان پلدختر بجز مسیرهای زیرساختی و فیبر نوری مراکز مخابراتی نیز از بین رفتند و زیرآب هستند و بهتر بگویم زیر گل هستند، عنوان کرد: مراکز مخابراتی، تجهیزات و برخی از سایت‌های ارتباطات سیار این شهرستان از بین رفتند و الان سایت‌های اضطراری برپا شده است.

آذری جهرمی گفت: از مجموع ۱۸ سایتی که در شهرستان پلدختر وجود داشته است ۹ سایت به شرایط عادی برگشته و وارد مدار شده‌اند و ارتباطات در این شهر برقرار بوده اما بشدت ظرفیت کم است.

وزیر ارتباطات یادآورشد: پوشش در این شهرستان دایر بوده اما ظرفیت کم است و دلیل آن این است که نیازمند ظرفیت‌های بیشتری هستیم که تجهیزات رسیده اما دسترسی به اینترنت نیست و تلاش می‌کنیم تا فردا اینترنت این شهرستان را نیز وصل کنیم.

انتهای پیامSource link

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “اینترنت شهرستان پلدختر تا فردا وصل می‎شود”

قالب تفریحی