تصمیم ترامپ بیش از آنکه امکان اجرایی داشته باشد یک شوی تبلیغاتی است

مجموعه: اخبار سیاسی و اجتماعی تعداد بازدید: 6
تصمیم ترامپ بیش از آنکه امکان اجرایی داشته باشد یک شوی تبلیغاتی استسخنگوی شورای عالی امنیت ملی گفت: از طریق مجاری ارتباطی رسمی در خصوص تبعات اقدام ماجراجویانه آمریکا و تصمیم جمهوری اسلامی برای مقابله به مثل هشدار داده بودیم.

به گزارش ایسنا، کیوان خسروی در گفت‌وگوی ویژه خبری دوشنبه‌شب اظهار کرد: تصمیم آمریکا در مورد قرار دادن نام سپاه در فهرست گروههای تروریستی اقدامی انفعالی از سوی بزرگ‌ترین حامی تروریسم در برابر موفق‌ترین نیروی زبده ضد تروریسم است.

وی گفت: تصمیم ترامپ بیش از آنکه امکان اجرایی‌شدن داشته باشد یک شوی تبلیغاتی است. شکاف درون هیات حاکمه آمریکا به‌ویژه مخالفت و ترس پنتاگون و سیا از تبعات این تصمیم بسیار جدی بوده و عاملی بازدارنده در زمینه اجرایی‌شدن آن است.

خسروی ادامه داد: پیش‌بینی‌های لازم از مدت‌ها قبل برای مقابله با تبعات احتمالی این تصمیم اتخاذ شده و متناسبا به مورد اجرا گذارده می‌شود. از امروز، ماهیت نیروها و پایگاه‌های آمریکا در منطقه برای ما کاملا متفاوت بوده و هرگونه حرکت غیر معمول از سوی آنها به عنوان رفتار یک گروه تروریستی مورد ارزیابی و اقدام متقابل قرار خواهد گرفت.

انتهای پیامSource link

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “تصمیم ترامپ بیش از آنکه امکان اجرایی داشته باشد یک شوی تبلیغاتی است”

قالب تفریحی