فرمانده کل ارتش از مناطق سیل زده خوزستان بازدید کرد

مجموعه: اخبار سیاسی و اجتماعی تعداد بازدید: 5
فرمانده کل ارتش از مناطق سیل زده خوزستان بازدید کردامیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی، فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران که امروز ۱۴ فروردین ماه به منظور نظارت بر عملیات امدادرسانی یگان‌های ارتش و تسریع در کمک رسانی به مردم خوزستان، ظهر امروز وارد اهواز شده بود، از مناطق سیل زده شوشتر، سوسنگرد، حمیدیه، بستان و هویزه بازدید بعمل آرود.

وی با حضور در مناطق سیل زده استان خوزستان از نزدیک روند اقدامات، فعالیت‌ها و برنامه‌های امدادرسانی به مردم این مناطق را بررسی نمود.

امیر سرلشکر موسوی در این بازدید بر اجرای دقیق طرح‌ها و برنامه‌های عملیات تخلیه روستاها و جابجایی مردم و وسایل زندگی آنان به نقاط امن، لایروبی، استمرار احداث سیل بندها و موانع مهندسی و سایر امور درمانی، اسکان و تغذیه سیل زدگان تاکید کرد.

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در جمع فرماندهان و یگان‌های ارتش جمهوری اسلامی حاضر در مناطق سیل زده، دستورات لازم را به منظور تسریع و تداوم عملیات امدادرسانی ارتش در خوزستان صادر نمود.

امیر دریادار حبیب الله سیاری، فرمانده عملیات ارتش در استان خوزستان و امیر سرتیپ دوم حمزه بیدادی، فرمانده قرارگاه منطقه جنوب غرب ارتش، امیر سرلشکر موسوی را در این بازدیدهای میدانی و هوایی همراهی کردند.

17231Source link

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “فرمانده کل ارتش از مناطق سیل زده خوزستان بازدید کرد”

قالب تفریحی