پیش بینی کوواچ در مورد دیدار بایرن-دورتموند :: ورزش سه

مجموعه: اخبار ورزشی تعداد بازدید: 9
پیش بینی کوواچ در مورد دیدار بایرن-دورتموند :: ورزش سه
کد خبر: 1602517/30

زمان: 22:20  
1398/01/15

بازدید: 11,639نیکو کوواچ، سرمربی بایرن مونیخ، معتقد است که در دیدار روز شنبه مقابل بروسیا دورتموند، هر تیمی که کمتر اشتباه کند، به پیروزی خواهد رسید و از بازیکنانش خواست تا در کارهای دفاعی، نظم و مسئولیت پذیری بیشتری داشته باشند.

به گزارش “ورزش سه”، بایرن در حالی در حساس ترین دیدار فصل بوندس لیگا به مصاف دورتموند خواهد رفت که چهارشنبه در جام حذفی به سختی توانست با نتیجه 5-4، تیم دسته دومی هایدنهایم را شکست بدهد و به نیمه نهایی برسد.

بایرن در حال حاضر با دو امتیاز اختلاف نسبت به دورتموند، در رتبه دوم جدول بوندس لیگا قرار دارد و کوواچ از همه بازیکنانش خواست تا فارغ از پست بازی شان، در این دیدار حساس در کارهای دفاعی شرکت کنند.

او به خبرنگاران گفت:” مسئله مسئولیت پذیری و نظم مطرح است. من دفاع را با مدافعان آغاز نمی کنم. این کار از جلوتر آغاز می شود. فارغ از اینکه در چه سطحی هستید، باید آماده باشید.

 

 

 

فرانسه قهرمان جهان شد زیرا آنها خوب بازی کردند و البته چون خوب دفاع کردند. قهرمانی ها را کارهای دفاعی تعیین می کنند. ما باید خوب دفاع کنیم؛ چه به صورت تیمی و چه انفرادی.

به همین دلیل است که ما باید به عقب برگردیم؛ حتی اگر یک هنرمند هم هستید، باید این کار را انجام بدهید.  بازی جذابی خواهد بود. تیمی که کمتر اشتباه کند، به پیروزی می رسد.”

گفته می شود ژروم بواتنگ، مدافع بایرن، قصد دارد ساعاتی بعد از دیدار مقابل دورتموند، یک مهمانی برگزار کند؛ تصمیمی که با انتقاد حسن صالح حمیدزیچ، مدیر ورزشی بایرن، همراه شد و کوواچ هم با او موافق است.

” شخصا فکر نمی کنم که او باید این مهمانی را برگزار کند اما از سوی دیگر، هر کسی می تواند در مورد اینکه در وقت های آزادش چه کاری انجام بدهد، تصمیم گیری کند.”Source link

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “پیش بینی کوواچ در مورد دیدار بایرن-دورتموند :: ورزش سه”

قالب تفریحی